Неділя, 20 серпня 2017
Останні новини
Валериан и город тысячи планет: ФИЛЬМ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬВалериан и город тысячи планет смотреть Бабушка легкого поведения онла: ФИЛЬМ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬБабушка легкого поведения через торрент Білий дім оприлюднив стенограм: Прес-служба Білого дому опублікувала стенограму розмови, що Стали відомі обличчя Правого с: В соціальній мережі «Вконтакте» в групі Правий сектор з’явил «Правий сектор» між грошима та: Рух «Правий сектор» прийнято називати «новоствореною організ Кличко без ретуші: щоденник у : На сайті наймасовішої німецької газети-таблоїду Bild уже два Німецький блогер Кличко: У вівторок “Українська Правда” опублікувала розлогий ком Сто перше нагадування Яценюку:: “Офіційна опозиція” давно уже вичерпала кредит довіри, т Яценюк розповів про плани і ре: Конституційна реформа, яку ініціюватиме опозиція і під яку з Єдине для всіх правове поле — : Остання парламентська сесія — це черговий симптом не тіл

"Регіонали" збираються посилити відповідальність за напад на міліціонерів

Автор  Опубліковано в Актуальні блоги/Власна думка Середа, 17 липня 2013 09:08
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Конфлікти за участю співробітників міліції свідчать про необхідність реформування системи МВС. За словами заступника голови парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Миколи Джиги (Партія регіонів), реформу не можна проводити шляхом люстрації.

"Якщо хтось чекає, що буде змінений міністр, то він помиляється. Зараз буде посилено роботу з особовим складом, особливо в районних та міських відділах внутрішніх справ. Події у Врадіївці - це ганьба для влади, але те, що відбулося в Києві, - це чистої води провокація! Працівники міліції потрапили до лікарні. Необхідно, щоб хтось поніс за це відповідальність. Ми не можемо допустити, щоб міліцію розірвали", - прокоментував Джига виданню"Коммерсант-Украина" події біля Святошинського РВВС. Він повідомив, що зараз "готується пакет документів про посилення відповідальності за посягання на працівників міліції".

Тим часом секретар комітету Верховної ради з питань верховенства права та правосуддя Павло Петренко ("Батьківщина") говорить про необхідність "антикорупційної люстрації": "Люди, за якими будуть доведені факти корупції, мають бути звільнені з органів. Другий етап - це скорочення особового складу . Зараз в Україні налічується 500 міліціонерів на 100 тис. населення, а в Європі ця цифра становить 270-300 осіб. Ми вже побачили, що кількість не значить якість".

Завідувач відділом державної правової політики Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Руднєва вважає, що на міліцію "вихлюпується невдоволення" іншими процесами, що відбуваються в державі. "Я проти штурмів і биття вікон. Усі повинні пам'ятати, що міліція для забезпечення правопорядку може застосовувати примус і зброю. Необхідно використовувати конструктивні методи - пряме спілкування з громадянами, поетапну переатестацію персоналу. Реформування міліції - це дуже важливий спосіб вирішення її проблем, але не можна реформувати лише міліцію ", - сказала Руднєва.

У п'ятницю в Києві опозиційні активісти атакували будівлю Святошинського РВВС. За оцінками міліції, у бійці постраждали 11 співробітників МВС. Приводом для бійки став конфлікт між Іриною Бондар і співробітником міліції під час спроби міліціонерів припинити торгівлю на столичному ринку "Шлях".

Читати 20764 разів

Наші партнери