Неділя, 20 серпня 2017
Останні новини
Валериан и город тысячи планет: ФИЛЬМ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬВалериан и город тысячи планет смотреть Бабушка легкого поведения онла: ФИЛЬМ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬБабушка легкого поведения через торрент Білий дім оприлюднив стенограм: Прес-служба Білого дому опублікувала стенограму розмови, що Стали відомі обличчя Правого с: В соціальній мережі «Вконтакте» в групі Правий сектор з’явил «Правий сектор» між грошима та: Рух «Правий сектор» прийнято називати «новоствореною організ Кличко без ретуші: щоденник у : На сайті наймасовішої німецької газети-таблоїду Bild уже два Німецький блогер Кличко: У вівторок “Українська Правда” опублікувала розлогий ком Сто перше нагадування Яценюку:: “Офіційна опозиція” давно уже вичерпала кредит довіри, т Яценюк розповів про плани і ре: Конституційна реформа, яку ініціюватиме опозиція і під яку з Єдине для всіх правове поле — : Остання парламентська сесія — це черговий симптом не тіл

Міліція Фастова вийшла на переговори з учасниками "врадіївської ходи"

Автор  Опубліковано в Актуальні блоги/Власна думка Середа, 17 липня 2013 08:56
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В даний час всередині Фастівського РУ МВС знаходяться біля 30 активістів, які ведуть переговори з керівництвом місцевої міліції.

Також,  ще 50 як активістів"врадіївської ходи", так і представники місцевої "Свободи" та УДАРУ знаходяться неподалік будівлі міліції.

У прес-службі Київської обласної міліції поінформували, що зараз триває діалог між активістами на чолі з народним депутатом від УДАРОм Сергієм Капліним та керівництвом фастівської міліції.

Міліціянти стверджують, що їх позиція полягає у тому, що будь-які незаконні силові дії з боку учасників протесту неприпустимі, треба дотримуватися законності та не допускати дій, які можуть призвести до кримінальної відповідальності.

До відома,  учасники «врадіївської ходи» 16 липня дісталися до міста Фастова та провели мітинг під стінами місцевої міліції. Учасники акції, окрім вимог стосовно звільнення міністра МВС України Віталія Захарченка та переатестації правоохоронних органів, також вимагали зупинити торгівлю наркотиками у Фастові.

Читати 27726 разів Останнє редагування Середа, 17 липня 2013 09:09

Наші партнери