Неділя, 20 серпня 2017
Останні новини
Валериан и город тысячи планет: ФИЛЬМ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬВалериан и город тысячи планет смотреть Бабушка легкого поведения онла: ФИЛЬМ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬБабушка легкого поведения через торрент Білий дім оприлюднив стенограм: Прес-служба Білого дому опублікувала стенограму розмови, що Стали відомі обличчя Правого с: В соціальній мережі «Вконтакте» в групі Правий сектор з’явил «Правий сектор» між грошима та: Рух «Правий сектор» прийнято називати «новоствореною організ Кличко без ретуші: щоденник у : На сайті наймасовішої німецької газети-таблоїду Bild уже два Німецький блогер Кличко: У вівторок “Українська Правда” опублікувала розлогий ком Сто перше нагадування Яценюку:: “Офіційна опозиція” давно уже вичерпала кредит довіри, т Яценюк розповів про плани і ре: Конституційна реформа, яку ініціюватиме опозиція і під яку з Єдине для всіх правове поле — : Остання парламентська сесія — це черговий симптом не тіл

Німецький блогер Кличко

Автор  Опубліковано в Спілкування Четвер, 06 лютого 2014 15:56
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У вівторок “Українська Правда” опублікувала розлогий коментар про блоги одного з лідерів теперішньої української опозиції Віталія Кличка, які той веде на інтернет сторінці німецької газети “Більд”. Газету “Більд” навряд чи можна віднести до  провідних  інтелектуальних газет Німеччини.  Незважаючи  на німецьку ґрунтовність, поліграфічну якість і лоск це, за своїм форматом, скоріше ілюстрована газета, тобто так звана “бульварна” газета.  Блог адресно “заточений” під специфічну аудиторію газети і, правду кажучи, під специфічний контингент німецьких шанувальників бренду “Кличко”. Ніде правди діти -  це люди, яких політика цікавить все ж таки набагато менше аніж репортажі з поєдинків, тренувань, ставки тоталізаторів, німецьке пиво, Kinder Chocolate, та плітки про особисте життя кумирів, чи то естрадних, чи то спортивних ...

Цікаво що стаття анонімна, тобто ніким не підписана. Знаючи що “Українська Правда” часто залучається до всіляких складних політичних ігор та піарівських викрутасів, можна припустити, що метою цієї статі аж ніяк не є пропаганда літературних досягнень Віталія Кличка в німецькомовній блогосфері, а щось більш хитромудре і більш далекосяжне. При уважнішому огляді написаного стає зрозуміло, що ново виявлені блоги авторства нашого провідного боксера і перспективного політика своїм змістом чомусь майже дослівно ілюструють претензії, які час від часу озвучуються до нього прихильниками Президента нинішнього, котрий як відомо сам вельми активно збирається боротися за збереження цього звання за собою ще на шість наступних років.

 

А ці претензії вже всім відомі і неодноразово озвучені і газетами, і депутатами, і всілякими інтернетівськими коментаторами та тролями. В передостанньому абзаці статті анонімний автор статті пише прямо “Розповідаючи про Німеччину як "другу батьківщину" та власну сім'ю в Гамбурзі, Кличко намагається привернути ще більше уваги читачів. Але такі відвертості зіграють погану службу Кличку в Україні - з огляду на план адміністрації Януковича не допустити його до виборів.”

Описи життя в Німеччині, згадки про постійні чартерні перельоти, описи про перебування у США в Флориді... Анонімний автор статті називає нотатки Кличка цікавими і вони дійсно будуть дуже цікавими для Портнова і для всіх інших, які в Януковича завідують юстицією зараз чи завідуватимуть нею трохи пізніше. Кличко підтверджує в цих блогівських статтях  своє багатолітнє перебування за межами України, згадує свої зарубіжні фірми.

В одному із відгуків на цю статтю розхвильований автор коментаря просто волає — “А Кличко виявляється не лідер — він лише Чемпіон”. Бо дійсно бути чемпіоном ще замало для того аби стати лідером народу. Дійсно Кличко для багатьох виглядає симпатичніше аніж його колеги - конкуренти по опозиції. Але з читання отого звіту про Кличкову німецьку блоготворчість мимоволі ставить питання — а де ж тоді закінчується Кличкова простота та наївність, а де починається звичайнісінька політична неадекватність і, вибачте за слово, просто дурість? Адже Кличко протягом двох місяців протестів потратив безліч дорогоцінного часу аби написати в блогах газети “Більд” звичайнісінький донос на самого себе, про те що він регулярно і разом з сім'єю буває і перебуває на території Німеччини, що в нього достатньо грошей аби це все “бування та перебування”, регулярні перельоти туди й назад та все інше  відбувалося по найвищим тамтешнім стандартам. Притому Кличко прекрасно знає наміри адміністрації Януковича не допустити його до виборів, знає про відповідну поправку до Податкового кодексу, яка дозволяє це зробити. Добре — Кличко і його партія проґавили цю поправку і навіть самі за це проголосували, але чи ж варто продовжувати подібні дурниці далі ?

Таке враження що ці нотатки пишуться Кличком, чи тим хто пише їх доброю німецькою мовою для нього і замість нього, спеціально для того аби теперішній владі було легше зняти його з виборчих перегонів. Якщо чесно то дивність позиції Кличка підтверджується фактичною нелогічністю його вимог проведення негайної конституційної реформи та повороту-перевороту до стану так званої конституції 2004 року, тобто відомої “конституції Медведчука, Кучми Мороза”. Не вникаючи в конституційні нюанси слід все ж таки запитати — невже Кличко своїми силами добивається перетворення посади, на яку він претендує в щось на манір статусу шлюбного генерала, який нічого не може зробити, але за все зобов'язаний відповідати? А яким чином Кличко тоді виконуватиме все те, що він наобіцяє українцям під час виборчої кампанії. Якби там не ставилися до Тимошенко, але вона в цьому питання виявилися більш послідовною - вона звернулася до своїх однопартійців аби ті не надто наполягали на обмеженні повноважень аж до фактичної ліквідації посади Президента. Тобто Тимошенко підтвердила свої серйозні наміри добиватися поста Президента і використовувати повноваження цієї посади у своїй політиці.

То можливо Кличко та олігархи які стоять за його спиною просто не збираються приймати участь в цій кампанії і добиватися чогось реального? Можливо Кличкові відведена місія просто відтягнути на себе значну кількість голосів українських виборців, а потім залишити їх розчарованими і озлобленими для чергових безплідних протестів і повторного приходу до влади Януковича або якихось інших пройдисвітів які тим всім скористуються. Відсутність зрозумілої логіки та послідовності у політичній активності Кличка останнім часом стає вельми помітною. А можливо цією нелогічністю приховується негарна логіка тих які зараз маніпулюють самим Кличком і намагаються через нього маніпулювати іншими українцями та Україною в цілому?

Читати 25556 разів Останнє редагування Четвер, 06 лютого 2014 15:57

Наші партнери