Неділя, 20 серпня 2017
Останні новини
Валериан и город тысячи планет: ФИЛЬМ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬВалериан и город тысячи планет смотреть Бабушка легкого поведения онла: ФИЛЬМ СМОТРИТЕ ЗДЕСЬБабушка легкого поведения через торрент Білий дім оприлюднив стенограм: Прес-служба Білого дому опублікувала стенограму розмови, що Стали відомі обличчя Правого с: В соціальній мережі «Вконтакте» в групі Правий сектор з’явил «Правий сектор» між грошима та: Рух «Правий сектор» прийнято називати «новоствореною організ Кличко без ретуші: щоденник у : На сайті наймасовішої німецької газети-таблоїду Bild уже два Німецький блогер Кличко: У вівторок “Українська Правда” опублікувала розлогий ком Сто перше нагадування Яценюку:: “Офіційна опозиція” давно уже вичерпала кредит довіри, т Яценюк розповів про плани і ре: Конституційна реформа, яку ініціюватиме опозиція і під яку з Єдине для всіх правове поле — : Остання парламентська сесія — це черговий симптом не тіл

Сто перше нагадування Яценюку: монополізація протесту недопустима!

Автор  Опубліковано в Спілкування Вівторок, 04 лютого 2014 11:51
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

“Офіційна опозиція” давно уже вичерпала кредит довіри, тому їй варто спочатку подумати, аніж оголошувати якісь плани. Тому що протест давно вже набуває більших масштабів і ставить перед собою значно більші вимоги ніж ті, які декларують “опозиційні речники”. Тим більше анекдотично, коли від імені Майдану говорить Яценюк. Той самий Арсеній Петрович, який на трибуні Майдану більше нагадує клоуна, ніж політика, закликаючи якусь “кулю в лоб” і демонструючи нікчемні і ораторські, і організаторські здібності, не кажучи вже про нездатність відповідати за свої слова. “Наш лідер — це НАРОД” - пафосно сказав він, очевидно розраховуючи на красиву телекартинку. Але коли НАРОД сприйняв його слова буквально, і пішов штурмувати вулицю Грушевського, чомусь змінив свою позицію на діаметрально протилежну, намагаючись повернути колону назад. За що й був посланий народом дуже відверто і дуже далеко.

 Тепер Яценюк, що не може не помічати, як тане його рейтинг, намагається позиціонувати себе як лідера того самого народу. Він не одинокий в цьому плані: наразі максимально активізувався величезний спектр кабінетних київських революціонерів - від Гриценка і до Порошенка. Власне кажучи, нічого нового вони запропонувати не здатні, але вони готові голосно ретранслювати гасла вулиці, вдаючи таким чином з себе її вождів. Але який в цьому смисл? Від всіх майданних вождів навчений гірким досвідом народ чекає тільки одного — чергової зради. І, здається, буде навіть засмучений, якщо випадково її не дочекається.

 Тому що гасла, озвучені Яценюком фактично нездійсненні в форматі того “конструктивного протистояння”, яке проводить опозиційна трійця і яке швидше нагадує закриті від народу торги. Те, що на перемовинах не стільки обговорюють капітуляцію режиму, скільки ціну співпраці з цим режимом, підтверджує і неймовірної сили істерика, влаштована тим же Турчиновим у відповідь на пропозицію розширити склад переговірників за рахунок “Правого сектору” та афганців — опозиції хоч і неоднозначної, але при тому й позасистемної.

 Про які трансформації говорить Яценюк в інтерв'ю 5-му каналу, про яку “політичну стабілізацію”? Адже переговори йдуть з людиною, яка по суті і є головним дестабілізуючим чинником в державі! Яка може бути “демонополізація” в країні, де все монополізовано однією сім'єю, яка продемонструвала свою здатність убивати людей, аби не поступитися крихтою своїх статків? Яка може бути заощадлива енергетична програма в країні, де ще не забулися афери з “Росукренерго”, і де статки газових монополістів прямо залежать від кількості спожитого газу? Про яку люстрацію суддівського корпусу і подолання корупції можна говорити в країні де прикрита судами корупція є суттю функціонування всієї державної машини? Ми вже не питаємо, чому із вимог опозиції зникли питання про відповідальність силовиків? Всі соціальні мережі переповнені персональними даними “беркутів”, причетних до насильства і тортур — про них нічого не відомо тільки міністру Захарченку і опозиціонеру Яценюку. При тому, що суд потрібен навіть для винних, бо самосуди, до яких вже йде, будуть значно страшніші.

 Арсеній Яценюк начебто достатньо розумна людина, щоб розуміти, що в нинішньому форматі української держави вирішити ці проблеми неможливо. Такі його заяви — однозначна демагогія, своєрідна димова завіса, якою прикривається або повна безпорадність цього політика, що втратив контроль над НАРОДНИМ протестом, або ж це набивання собі ціни перед торгами із владою. Ні один ні інший випадок для НАРОДУ сьогодні неприйнятний.

 Таким чином, рух “Ми- НАРОД” ще раз підкреслює своє засудження будь-якого представництва від імені повсталих людей. Протест, який розгорається знизу, неможливо контролювати адміністративними методами “зверху”. Тим більше, що загалом ніхто не уповноважував Яценюка представляти Євромайдан, і, можливо, більшість людей, що вже два місяці мерзнуть в центрі Києва не дуже схвально ставляться до цього “перемовника”, такого зручного і майже кишенькового для Януковича.

 Тому вважаємо за доцільне нагадати Арсенію Петровичу, що фактично він не має зараз ніякого впливу на широкі НАРОДНІ маси, і всі підписані ним кулуарно з Януковичем документи будуть мати не більшу юридичну силу, аніж “закони” від 16 січня. Єдиний шанс для нього (та й для інших старожилів майданової трибуни) зберегти своє обличчя — це спускатися з Липок на Майдан, бути з НАРОДОМ вже ж не менше часу, ніж з Януковичем, питати у нього поради і — головне — бути з ним щирим. НАРОД нагадає вам ваші ж призабуті вимоги: і про покарання терористів 30-го листопада, і про євроінтеграцію, і про вибори в Києві, і про конституцію-2004, і про те, скільки років має отримати Ахметов і про багато чого іншого. І про те, що його не стільки цікавить переформатування парламенту, скільки питання, яким чином буде здійснений контроль над Януковичем перед президентськими виборами: достатньо буде на нього одягнути електронного браслета, чи таки знадобиться пару рот конвоїрів. Що ми маємо замість цього? Маємо вже перших регіоналів на трибуні Майдану, які замість того, щоб на колінах просити вибачення, займаються демагогією. Якщо так буде тривати і далі, НАРОД викине на смітник таких “революціонерів” і обере собі інших. Дивно, але Арсеній Петрович цього, здається, не розуміє.

Читати 22651 разів

Наші партнери